lafemme.ro
zielona kawa cena

Informații de Contact
Contactează Vanzatorul JOB4LIFE
0775327496
Buzau, Buzau
1,800.00
Informatii anunt
MONTATORI MOBILA IN GERMANIA

Descriere Job: Recrutam pentru una dintre cele mai mari firme de mobila din Germania, MONTATORI - mobila/mobila de bucatarie;
Locatie: Leipzig, Hamburg
Oferta salariala: 1800 EUR/luna NET + cazare asigurata de angajator;

Beneficii:
Contract de munca semnat si declarat in Germania pe o perioada nedeterminata;
In primele trei luni candidatii vor beneficia in paralel si de un curs in urma caruia vor primi diploma de calificare pentru pozitia de MONTATOR MOBILA - costuri asigurate de catre parteneri;
Candidatii se vor putea inscrie pentru obtinerea permisului auto - categoria C - costurile fiind asigurate de catre parteneri;
CAZARE - asigurata de angajator;
Cerinte:
Experienta pe o pozitie similara - 2 ani+;
Diploma calificare - tamplare sau montaj;
Nivel limba germana - incepator spre mediu - A2;
Permis auto cat. B - obligatoriu;
Citire plan montaj;

Responsabilitati:
Candidatii vor monta mobila la domiciliu;
Asamblare si montaj mobilier conform proiect

Agentia noastra nu percepe comision sau taxa!
Ne puteti contacta la: 0720 878 151 sau pe mail la: office@job4life.ro
apiland.ro
Acest anunț a fost văzut de 177 ori.
Reporteza Anunt

ihunt.ro

SighisoaraOnline.com este locul ideal pentru anunturile voastre. Pe Anunturi SighisoaraOnline gasiti anunturi imobiliare, vanzari case, vanzari diverse, electronice, anunturi masini, telefoane ,electrocasnice, oferte locuri de munca, anunturi diverse si multe alte anunturi. Vrei sa vinzi sau sa cumperi produse si servicii in Sighisoara? Adauga un anunt gratuit!

POSTĂRI RECENTE